Festival Serial Killer - výzva pro dobrovolníky

16. dubna 2018

Milé kolegyně, milí kolegové,

vůbec první festival TV a online seriálové tvorby ve střední a východní Evropě Serial Killer, jehož pilotní ročník se koná v Brně od 2. do 5. května 2018 hledá pro svůj tým, v rámci spolupráce s Masarykovou univerzitou, šikovné stážisty a zároveň nabízí bezplatnou účast na mezinárodním programu pro filmové profesionály, tzv. Industry Days, kterých se zúčastní profesionálové z největších evropských televizí, jako jsou dánská DRK, britský Channel 4 nebo současný gigant Netflix.

Nebudou chybět ani tvůrci úspěšných seriálů jako polský scenárista Jakub Zulcyk a producent Wojcieh Bockenheim, německá scenáristka Annette Hess a další hosté z Dánska, Švédska či Německa a dalších. Z českých hostů se na Industry Days můžete potkat například s Aňou Geislerovou, která účastníky seznámí s průběhem hereckých castingů, nebo s jedním ze zakladatelů Warhorse Studios, Martinem Klímou, který nejen že představí, jak vznikala nedávno uvedená počítačová hra Kingdom Come: Deliverence, ale také ukáže, v čem je vývoj seriálů podobný vývoji počítačové hry.

Nabízíme vybraným fakultám 90 volných míst.

  1. Chcete-li se zdarma účastnit tohoto čtyřdenního mezinárodního setkání s profesionály, vyplňte nám tento google formulář, kde uvedete své jméno, obor a katedru, kterou studujete. Nezapomeňte také na kratičkou zprávu o maximální délce 140 znaků (z Twitteru určitě znáte) o tom, proč právě Vy byste na našich Industry Days neměli chybět. Vybraní uchazeči získají Industry akreditaci, která z nich na čtyři dny udělá filmového profesionála se všemi příslušnými výhodami. Cena akreditace mimo tento program je 3 000 Kč. 
  2. Chcete-li se podílet na chodu pilotního ročníku prvního festivalu TV a online seriálů ve střední a východní Evropě Serial Killer – napište nám prosím na adresu dobrovolník@serialkiller.tv, co by Vás nejvíc bavilo či zajímalo. Pomoci zatím potřebujeme se vším – od programu, přes guestservice, PR & Marketing až po produkci. Za svoji dobrovolnickou činnost si vysloužíte volné vstupy na projekce i na všechny party pořádané v rámci festivalu a ještě mnohem víc, včetně možnosti podílet se na dalších ročnících festivalu na odbornější úrovni. Potvrzení o stáži je samozřejmostí. 

Podívejte se na festivalový web: www.serialkiller.tv 

Přidejte se k festivalové FB události https://www.facebook.com/events/441029892983650/ 

 

Díky, těšíme se na vás!

Za celý tým

Kamila Zlatušková

Serial Killer

CEO

Sdílení článku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info