Filmová a marketingová stáž - GNOMON Production Brno

1. 9. 2017

Ahoj! Jsme Honza, Zdeňka a Katarína a tvoříme produkční společnost GNOMON Production. V našem brněnském ateliéru s nezapomenutelným výhledem na Moravské náměstí zkoumáme, jak se uživit kumštem. Máme 7 let praxe v oboru a děláme jak autorskou tvorbu, tak video zakázky, ukázky na www.gnomon-film.com. Minulý rok jsme úspěšně dokončili celovečerní dokument www.akceptfilm.cz u kterého řešíme distribuci. Zdeňka zároveň pracuje pro různé umělce, kreativce a věnuje se taky větším projektům v kreativních průmyslech (www.kreativnibrno.cz, www.kreativnizlin.cz, www.kreativnipraha.cz) a učí na JAMU. Aktuálně hledáme dva stážisty. Nabízíme dva typy stáží:

Hledáme:

Filmová stáž

Studenta/studentku z Brna, který je alespoň ve třetím ročníku bakalářského studia a výše, nejlépe v oboru kulturního a příbuzného managementu, filmové vědy, interaktivních médií, audiovizuální tvorba, dramaturgie a scenáristika aj., který by se rád zapojil do produkčních prací a audiovizuální tvorby. Pomáhal by hlavně s naší volnou tvorbou.

- trvání stáže: říjen 2017– leden 2018

Marketingová stáž

Studenta/studentku z Brna, který je alespoň ve třetím ročníku bakalářského studia a výše, nejlépe v oboru marketing, branding, reklamy a PR a pomohl by nám s budováním značky GNOMON a spolupracoval by hlavně na komerčních projektech.

- trvání stáže: říjen 2017– leden 2018

Nabízíme:

Budeš mít možnost vyzkoušet si hodně různých činností a najít to, co by tě mohlo v tvé budoucí profesi bavit. Zúčastníš se zajímavých projektů od jejich samotného vzniku, přípravy, realizace až po postprodukci. Můžeš se těšit na práci na našich nových autorských projektech, výpomoc ve video produkci, v kulturním managementu či marketingu. Zjistíš, jak to chodí ve videoprodukci, v malé firmě, na volné noze.

Co tě konkrétně potká:

Filmová stáž

- oslovení zahraničních distributorů a televizí (film Akcept)

- editování propagačních kanálů (film Akcept)

- asistence při tvorbě žádostí o granty (oblast film, fotografie, hudba)

- střihová příprava videí (dokumentární i komerční krátké filmy)

- asistence na natáčení

- asistentce při rozšiřování firmy do oblasti postprodukce a animace

- příprava prezentací, paperwork a vše, pro co budeš mít buňky

Marketingová stáž

- asistence při tvorbě nového webu

- asistence při uvedení filmu Akcept ve Zlíně

- správa naší sociální sítě a youtube

- příprava marketingových plánů

- příprava prezentací, paperwork, psaní PR článků

- vymyslet koncept videa o nás a vše navíc, co tě napadne a budeš chtít uskutečnit.

Každá stáž bude obnášet alespoň 2 dny v týdnu a bude probíhat u nás v ateliéru v centru Brna, takže se to dá zvládat u školy nebo nějaké jiné práce, pokud už nejsi student. Odměnou ti budiž kromě praxe, osvědčení o stáži, kontakty na další lidi v branži a malý dárek na závěr stáže. :)

Ozvi se do 15. 9. na mail hello@gnomonfilm.com, napiš nám, proč Tě práce pro nás zajímá, co konkrétně si chceš vyzkoušet a připoj své CV.

Těšíme se!

Zdeňka, Katarína, Honza