Hledáme posily do realizačního týmu 9. ročníku festivalu Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě

29. ledna 2018

Vážení studenti, příznivci divadelního umu, hudby a zábavy,

pro již tradiční festival zaměřený na prezentaci brněnských nezávislých divadel v prostorách vyhlášených brněnských kaváren, hledáme posily do produkčního týmu.

Festival, který je pořádán sdružením Kulturárium, které vzniklo před sedmi lety na půdě Ústavu hudební vědy, a od té doby se stalo zastřešující organizací pro další žánrově a dramaturgicky rozmanité kulturní projekty, se bude odehrávat v jarních měsících roku 2018, březnu a dubnu.

Náplní vašeho činění bude především komunikace s účinkujícími (divadla, hudebníci) a zapojenými kavárnami, dohled nad potřebným technickým a dalším zajištěním nutným pro úspěšný průběh večera, uvedení daného představení, a především sbírání zkušeností a trávení času v příjemné společnosti.

Na fotografie z předchozích ročníků se můžete pro vaši představu podívat na webových stránkách www.brnensky-lunapark.cz nebo Facebooku.

Prosíme zájemce, aby zaslali své životopisy včetně krátkého odůvodnění, proč se chtějí ujmout pozice produkčního na Brněnském Lunaparku, na email: brnensky.lunapark@gmail.com

Pro šikovné zúčastněné je možné zajistit také potvrzení o vykonání studentské praxe.

Sdílení článku