Aktuální pracovní nabídky pro studenty a absolventy ÚHV - aktualizace 20. 1. 2022

20. 1. 2022

1. Zemský archiv v Opavě, pobočka Olomouc, aktuálně hledá archiváře/archivářku. Přihlášky do 20. ledna 2022. Více informací je zde.

2. Časopis Full Moon hledá nové autory a fotografy, více informací na webu časopisu.

3. Památník Leoše Janáčka hledá brigádníka na 15 hodin týdně formou DPČ. Náplní pozice je práce pokladní a průvodcovská činnost s nástupem od 1. února 2022. Místo nabízí oborovou praxi a také možnost využívat knihovnu a archivní fondy v Oddělení dějin hudby MZM pro vlastní bádání. Zájemci mohou kontaktovat průvodkyni Barboru Števanku Kadlíčkovou na mailu bkadlickova@mzm.cz. Další informace může poskytnout také doc. PhDr. Jiří Zahrádka, Ph.D. (jzahradkamzm.cz).

4. Rakouská akademie věd nabízí doktorské studijní místo v rámci projektu "Discourses on music at the margins of the Habsburg Monarchy (c. 1750–1914)", bližší informace zde.

5. Masarykova univerzita hledá Koordinátora/koordinátorku Kulturního centra MU. Přihlášky do 31. ledna 2022, informace zde.

6. Janáčkova filharmonie Ostrava hledá vedoucí/vedoucího uměleckého provozu. Přihlášky do 4. února 2022, informace na webu JFO.

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info