Organizační informace k zahájení nového akademického roku na ÚHV

9. 9. 2021

Se začátkem nového akademického roku 2021/2022 připomínáme několik důležitých organizačních informací:

• Aktuální opatření proti šířením nemoci Covid-19 odráží tzv. univerzitní semafor. Doporučujeme tuto stránku sledovat pravidelně, je pravděpodobné, že s vývojem epidemiologické situace se budou opatření měnit. V současné době se provoz MU řídí bílou barvou semaforu, výuka v podzimním semestru tedy začne v prezenční podobě za osobní přítomnosti studentů i vyučujících.
  • Termínový kalendář ÚHV pro podzimní semestr 2021 je zveřejněn zde.
  • V týdnu od 13. do 17. září 2021 bude probíhat na FF MU tzv. orientační týden pro studenty prvních ročníků, kompletní program včetně celofakultních akcí je zveřejněn na fakultním webu. Na ÚHV proběhnou informační schůzky studentů prvních ročníků s garanty oborů od 13. do 16. září, přehled těchto schůzek po jednotlivých oborech naleznete zde.
  • Výuka dle rozvrhu bude na Ústavu hudební vědy FF MU zahájena od pátku 17. září 2021.
  • V termínu od 4. do 6. října 2021 proběhne tradiční úvodní soustředění studentů prvních ročníků v Křižanově, proto dojde k jistému omezení výuky v rámci celého ÚHV. Bližší informace budou včas sděleny na webu ústavu.
  • Pro upřesňování výše uvedených informací sledujte průběžně jako vždy webové stránky ústavu.