Otevíráme nový navazující magisterský studijní program Zvukový design a multimediální technologie!

Nyní je ten pravý čas podat přihlášku na navazující magisterský studijní program Zvukový design a multimediální technologie!

Nově vznikající profesně zaměřený program vzniká ve spolupráci Ústavu hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity s Fakultou elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

Pokud chcete vědět více, tak se obraťte přímo na webovou stránku programu Zvukový design!

Přihlášky je možné podávat do 30. dubna 2021!

Studijní program Zvukový design a multimediální technologie vznikl v rámci klíčově aktivity Relevance studijní nabídky pro trh práce projektu Masarykova univerzita 4.0 (Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání, registrační číslo projektu CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002418) a klíčové aktivity Investiční podpora pro nový studijní program Zvukový design a multimediální technologie v rámci projektu Strategické investice Masarykovy univerzity do vzdělávání SIMU+ (Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání, registrační číslo projektu CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002416).