Prázdninový provoz Ústavu hudební vědy FF MU

28. 6. 2022

Během prázdninových měsíců, od 1. července do 31. srpna 2022, dochází v provozu Ústavu hudební vědy FF MU k následujícím omezením:

• Úřední hodiny sekretariátu ústavu budou vždy v pondělí a ve středu od 9.00 do 11.30 hodin (podle přítomnosti vždy Jitka Leflíková (klapka *1562) či Jan Karafiát (klapka *5453). Pouze v prvním srpnovém týdnu (pondělí 1. a středa 3. srpna) bude sekretariát mimořádně zcela uzavřen.
  • Kartový vstup do budovy na Janáčkově náměstí bude všem studentům od 1. 7. do 31. 8. 2022 pozastaven, je potřeba využít zvonek vlevo u hlavních dveří.
  • Konzultační hodiny jednotlivých pedagogů ústavu během prázdnin neplatí, v případě nutnosti je zapotřebí výhradně e-mailový kontakt, z důvodu čerpání dovolené je nutno počítat s delší časovou odezvou.
  • K omezení provozu dojde také v knihovně / studovně Ústavu hudební vědy. Bude otevřeno pouze v pondělí a ve středu v době od 9:00 do 12:00, bližší informace zde. Pro vstup do knihovny ÚHV bude nutné vždy použít telefon u vchodu do budovy (klapka *5453, Jan Karafiát).
  • Během prázdnin dojde k omezení provozu Studijního oddělení Děkanátu FF MU, zcela zavřeno bude studijní oddělení od 30. 7. do 21. 8. 2022. Bližší informace naleznete na fakultním webu.
  • Kavárna Faine v přízemí budovy bude od 21. 6. do 4. 9. 2022 uzavřena.