Prázdninový provoz Ústavu hudební vědy FF MU

20. 6. 2024

Během prázdninových měsíců, od 1. července do 31. srpna 2024, dochází v provozu Ústavu hudební vědy FF MU k následujícím omezením:

1. Úřední hodiny sekretariátu ústavu budou vždy ve středu od 9.00 do 11.30 hodin (podle přítomnosti vždy Bc. Jitka Leflíková (*1562) nebo Ing. Alena Albíniová (*6001). Důležité upozornění: sekretariát ústavu bude zcela uzavřen 1. až 5. července 2024 a 5. až 9. srpna 2024.
  2. Kartový vstup do budovy na Janáčkově náměstí bude všem studentům od 1. 7. do 31. 8. 2024 pozastaven, je potřeba využít zvonek vlevo u hlavních dveří.
  3. Konzultační hodiny jednotlivých pedagogů ústavu během prázdnin neplatí, v případě nutnosti je zapotřebí výhradně e-mailový kontakt, z důvodu čerpání dovolené je nutno počítat s delší časovou odezvou.
  4. Knihovna/studovna Ústavu hudební vědy bude otevřena ve standardní době, zcela zavřeno bude v termínech 1. až 5. července a 7. až 16. srpna 2024. Mimořádné změny budou komunikovány s předstihem. Pro vstup do knihovny ÚHV je nutné použít zvonek u vchodu do budovy (klapka *3353, Mgr. Jiří Čevela). Individuální dotazy a požadavky lze řešit po e-mailové domluvě. Pro bližší informace sledujte ústavní web: https://music.phil.muni.cz/o-nas/knihovna-uhv.
  5. Během prázdnin dojde k omezení provozu Studijního oddělení Děkanátu FF MU, zcela zavřeno bude studijní oddělení od 29. července do 18. srpna 2024. Bližší informace naleznete na fakultním webu: Studijní oddělení | Filozofická fakulta MU (muni.cz)
  6. Ústřední knihovna FF MU: Část knihovny bude v létě mimořádně uzavřena, knihy budou k dispozici | Ústřední knihovna FF MU (muni.cz)
  7. Kavárna Faine v přízemí budovy bude od 18. června do 20. září 2024 uzavřena. Výjimečně bude otevřeno 4. září 2024 (SZZ).