Zahájení výuky na ÚHV

5. 10. 2020

Organizační informace k zahájení nového akademického roku na ÚHV

Se začátkem nového akademického roku 2020/2021 připomínáme několik důležitých organizačních informací:

• Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a platným opatřením Krajské hygienické stanice JMK i Masarykovy univerzity bude veškerá výuka v podzimní semestru 2020 probíhat distanční formou. Je proto vhodné nainstalovat si co nejdříve aplikaci MS Teams, která se na MU používá nejčastěji. Zjednodušený návod na instalaci naleznete zde.
  • Termínový kalendář ÚHV pro podzimní semestr 2020 je zveřejněn zde.
  • V týdnu od 5. do 9. října 2020 bude probíhat na FF MU tzv. orientační týden pro studenty prvních ročníků, kompletní program je zveřejněn na webu fakulty. Od středy 7. do pátku 9. října 2020 se uskuteční úvodní informační schůzky s našimi garanty jednotlivých programů prostřednictvím aplikace MS Teams. Přesný harmonogram naleznete zde, po zakliknutí jednotlivých odkazů budete přesměrováni přímo na konkrétní schůzku/událost v MS Teams. Upozorňujeme, že vzhledem k aktuální situaci je účast na informačních schůzkách povinná.
  • Distanční výuka na Ústavu hudební vědy FF MU dle rozvrhu bude zahájena v pátek 9. října 2020.
  • Pro upřesňování výše uvedených informací sledujte průběžně jako vždy aktuality na webových stránkách ústavu.