Nabídka praxe/stáže na festivalu KOMA

27. 8. 2019

Mezinárodního komiksový festival KOMA, který se letos koná 10.-13. října a má téma "Milníky", shání stážisty z řad studentů souvisejících oborů. Zájemci se zúčastní příprav festivalu jakožto asistenti organizátorů, budou tedy vypomáhat např. s přípravami prostoru na Malé Americe (instalace výstav), kde se festival koná, v komunikaci s hosty a autory, s propagací, s denním provozem při konání festivalu atd.

Stáž je neplacená, lze vystavit potvrzení o absolvování praxe/stáže, hlavně se však studenti můžou setkat s umělci, autory a interprety mezinárodního formátu. V rámci festivalu budou mít přístup k workshopům, přednáškám, vernisážím a koncertům.

Trvání stáže je možné individuálně domluvit s každým zájemcem podle jeho časových možností, rámcově jde však o termín(y) od poloviny září do poloviny října (a v první polovině září proběhne jedna schůzka). Nejvíce je výpomoc třeba v době konání festivalu a těsně před ním.

Znalost anglického jazyka je výhodou, ne však nutností. Přátelský tým organizátorů a kulturní zážitek zaručen.

Případní zájemci mohou psát na mail info@festivalkoma.cz, předmět STÁŽ.

Spot z loňského ročníku zde.