Odbor kultury Magistrátu města Brna studenty či studentky na studijní praxi se znalostí AJ (alespoň B2)

18. 2. 2019

Náplň práce: práce na projektu ONSTAGE Music Schools For Social Change financovaný z operačního programu URBACT EU. Příprava workshopů a výpomoc s jejich průběhem, organizace mezinárodního setkání v dubnu 2019. Projekt je zaměřený na hudební vzdělávání dětí a mládeže ohrožených sociálním vyloučením.

Začátek praxe: ihned (co nejdříve)

Počet hodin týdně: dle domluvy a studijních možností; v případě oboustranné spokojenosti možnost práce na DPP

Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Lukešová, tel: +420 777 649 783, e-mail: lukesova.pavla@brno.cz