Bez popisku

O nás a projektu Zažij uměnovědy

Jsme studenti magisterského studia oboru Učitelství estetické výchovy pro střední školy. V rámci naší pedagogické praxe jsme připravili akci Zažij uměnovědy, věnovanou zájemcům o vysokoškolské studium. Akce je spojena se dnem otevřených dveří na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a cílí na humanitně orientované studenty třetích a čtvrtých ročníků středních škol, kteří se zajímají o umění a rádi by se dozvěděli něco více o oborech spojených s uměním.

Připravili jsme řadu přednášek a workshopů, během kterých se představí široká nabídka uměnovědných témat, zahrnujících nejen hudbu, výtvarné umění nebo divadlo, ale také estetiku a zážitkovou pedagogiku.

Tato akce dává středoškolákům unikátní příležitost nahlédnout do vysokoškolského prostředí a setkat se se studenty, kteří budou nejen odpovídat na jejich otázky, ale poskytnou jim také užitečné tipy do začátku studia.

Vstup je zcela zdarma.

Kvůli omezené kapacitě učeben je nutná rezervace na jednotlivé přednášky a workshopy.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Bez popisku