Nabídka odborné praxe: Dny umělé inteligence Brno

10. 8. 2022

V týdnu od 18. do 23. 10. 2022 proběhnou v Brně první české Dny AI série dílčích mezioborových akcí o umělé inteligenci. Dny jsou organizovány společně akademickými organizacemi (FIT VUT, FI MU a další) a firmami pod koordinací platformy Brno.AI.

Cílem akce je ukázat využití umělé inteligence žákům, studentům a odborné veřejnosti a motivovat je k dalšímu rozvoji v této oblasti, a zviditelnit region, Brno.AI a členy ekosystému.

Hledáme nadšené a šikovné lidi, kteří pomohou organizovat akci o umělé inteligenci, která v Česku nemá obdoby.

Jako dobrovolník si budeš moci vyzkoušet práci na různorodých pozicích – příprava a správa webu, příprava dílčích akcí, pomoc s marketingem, práce s účastníky a další činnosti nezbytné pro chod takové akce. Znáš někoho kdo by si chtěl vyzkoušet, jaké je to organizovat takovou akci? Nebo jsi to ty sám?

Napiš na barta@brno.ai nebo zavolej na 732 121 651.

Za Vaši pomoc vám kromě zážitku a pocitu “být při vzniku” můžeme nabídnout:

• zapojení se do komunity Brno.AI
  • zdarma vstup akce Dnů AI, kde pomáháte či na konferenci HUMAIN
  • zdarma konzumace na afterparty 22. 10.

Pro představu budeme potřebovat pomoci s:

• organizační pomoc při vlastních akcích
  • streamování hybridních akcí, foto/video z akcí
  • vytvoření a správa jednoduchého webu dle graf. návrhu
  • příprava drobných grafických materiálů
  • pomoc s marketingovou kampaní (sociální sítě, PR)
  • a další

Podrobnější informace naleznete zde.