Digitální kultura a kreativní průmysly

Získejte doktorát v oborech, které stvořila digitální revoluce.

Podmínky úspěšného studia jsou uvedeny v textových pokynech, které najdete v Informačním systému Masarykovy univerzity, ve svých Registračních šablonách. 
Pečlivě je prostudujte!

Informace pro studenty

Informace o přijímacím řízení do doktorského programu Digitální kultura a kreativní průmysly pro akademický rok 2024/2025 naleznete ZDE

 

Prezenční studium

Registrační šablona

Další povinnosti

Posluchači prezenční formy studia DKKP plní úkoly v rámci zapsaných předmětů. Kromě toho je však požadována aktivní účast na výzkumných, organizačních a vzdělávacích aktivitách pracoviště dle zadání školitelů nebo garantky studijního programu. Rozsah: 15 hodin / týden.
Své aktivity zapisujte SEM

Kombinované studium

Registrační šablona

Další povinnosti

V případě kombinované formy studia nejsou požadovány aktivity nad rámec studia. Všichni doktorandi se však mohou po dohodě zapojit do činnosti pracoviště.Milé studentky, milí studenti,

jsem ráda, že jste se rozhodli studovat nový doktorský studijní program Digitální kultura a kreativní průmysly. Společně budeme podnikat dobrodružné výpravy do záhybů informačních technologií a nahlížet za horizonty digitální kultury. 

Motto programu zní „Kreativita je nejvyšší forma svobody.“ 

Má vás pobídnout k myšlení mimo známé a mnohokrát vyšlapané cesty poznání, metodologické i věcné. Ke zkoumání fenoménů digitální kultury a kreativních průmyslů s odvahou vynálezců nových nástrojů (modelů poznání) a postupů (výzkumných metod). A to ideálně takových, které využívají potenciál samotných digitálních technologií jako prostředků akvizice, archivace, zprostředkování a distribuce poznání (digital humanities). 

Těším se na vás!

Jana Horáková
garantka programu DKKP

Digitální kultura a kreativní průmysly

Chcete zkoumat umění nových médií, digitální hry nebo kulturní management? Přihlaste se do nově akreditovaného doktorského studijního programu.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi.

doc. Mgr. Jana Horáková, Ph.D.

telefon: 549 49 3729
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info