Nabídka praxe na festivalu Mezipatra 2021

1. 10. 2021

Vážení a milí studenti,
jako každý rok se na vás obracíme s nabídkou zapojení se do QFF Mezipatra, jehož 22. ročník se bude letos konat 13. - 20.listopadu, a to na důvěrně známých místech v Kině Scala, Kině Art a nově i v Cabaretu des Péchés v Brně. I letos budeme potřebovat vaši pomoc, proto vás zveme do našeho dobrovolnického týmu. Nabízíme možnost zapojit se do přípravy a průběhu úspěšného festivalu, časově flexibilní práci v týmu mladých lidí a možnost uznání dobrovolničení jako odborné praxe. V případě, že se budete chtít účastnit letošního ročníku festivalu Mezipatra v Brně jako dobrovolníci, přidejte se na Facebooku do skupiny Mezipatra Volunteers Brno a vyplňte prosím tento dotazník, případně nám napište email na vypomoc.brno@mezipatra.cz.
První dobrovolnická schůzka se bude konat 6. 10. 2021 v 18:30 v Dobrovolnickém centru 67 na ulici Bratislavská 210/26 (vchod vpravo). Druhá dobrovolnická schůzka se uskuteční 21. 10. 2021 v 18:30 v Kině Art na ulici Cihlářská 19.  Na těchto schůzkách se společně seznámíme a popovídáme si o všem potřebném a důležitém. Pokud se rozhodnete dobrovolničit v rámci školní praxe, je pro vás účast alespoň na jedné schůzce povinná. O dalších organizačních věcech budete informováni na FB skupině.
Těšíme se na viděnou,
Tereza Sováková & František Georgiadis