Speciální nabídka pro studenty – přednášková série o Bauhausu s Michaelem Siebenbrodtem

24. 10. 2024

Speciální nabídka pro studenty – přednášková série o Bauhausu s Michaelem Siebenbrodtem.
Série přednášek proběhne v Hotelu Avion, který je Národní kulturní památkou České republiky a jedním z nejužších hotelových komplexů ve střední Evropě.
Michael Siebenbrodt, bývalý ředitel Bauhaus-Musea v Dessau a Výmaru, a mezinárodně uznávaný expert na Bauhaus, bude hlavním řečníkem této série. Michael Siebenbrodt přednášel o Bauhausu ve více než 30 zemích a v osmdesátých letech se podílel na rekonstrukci vily Tugendhat v Brně spolu s Kamilem Fuchsem.
Termín: 26. října – 2. listopadu 2024. Přednášky budou v angličtině a začínají vždy odpoledne.
Pro Vaše studenty nabízíme speciální akční cenu: 190Kč. Věříme, že toto téma bude pro Vaše studenty velmi přínosné a inspirativní.
Pro více informací a rezervace navštivte prosím naše webové stránky: www.avion-hotel.cz